Heren 1

Lokomotief Heren 1 uit Rijswijk speelt in de hoogste amateur-basketball competitie van Nederland: de promotiedivisie.

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
14-09-2019 17:45 UBALL MSE 1 CobraNova MSE 1 70 - 79
14-09-2019 19:15 Lokomotief MSE 1 B.C. Virtus MSE 1 89 - 79
14-09-2019 18:00 Almere Pioneers MSE 1 Harlemlakers MSE 1 74 - 77
14-09-2019 20:00 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 Uitsmijters MSE 1 92 - 77
14-09-2019 20:30 Dreamfields Dolphins MSE 1 BS Leiden MSE 1 MSE 1 89 - 69
15-09-2019 14:00 MSV/Zeemacht MSE 1 De Groene Uilen MSE 1 72 - 63
21-09-2019 19:30 B.C. Virtus MSE 1 MSV/Zeemacht MSE 1 62 - 72
21-09-2019 19:45 De Groene Uilen MSE 1 Dreamfields Dolphins MSE 1 64 - 80
21-09-2019 16:00 Harlemlakers MSE 1 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 46 - 87
21-09-2019 18:00 CobraNova MSE 1 Almere Pioneers MSE 1 94 - 64
21-09-2019 19:00 BS Leiden MSE 1 MSE 1 UBALL MSE 1 68 - 74
21-09-2019 19:00 Uitsmijters MSE 1 Lokomotief MSE 1 83 - 75
28-09-2019 20:00 Almere Pioneers MSE 1 BS Leiden MSE 1 MSE 1 65 - 55
28-09-2019 17:45 Dreamfields Dolphins MSE 1 B.C. Virtus MSE 1 79 - 68
28-09-2019 19:00 Uitsmijters MSE 1 Harlemlakers MSE 1 95 - 72
28-09-2019 20:15 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 CobraNova MSE 1 95 - 87
28-09-2019 17:45 UBALL MSE 1 De Groene Uilen MSE 1 69 - 74
29-09-2019 16:00 MSV/Zeemacht MSE 1 Lokomotief MSE 1 76 - 67
04-10-2019 21:00 BS Leiden MSE 1 MSE 1 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 62 - 105
05-10-2019 19:30 De Groene Uilen MSE 1 Almere Pioneers MSE 1 61 - 63
05-10-2019 21:00 Lokomotief MSE 1 Harlemlakers MSE 1 76 - 70
05-10-2019 18:00 CobraNova MSE 1 Uitsmijters MSE 1 83 - 71
06-10-2019 16:00 MSV/Zeemacht MSE 1 Dreamfields Dolphins MSE 1 80 - 87
12-10-2019 20:00 UBALL MSE 1 MSV/Zeemacht MSE 1 77 - 95
12-10-2019 19:00 Uitsmijters MSE 1 BS Leiden MSE 1 MSE 1 82 - 60
12-10-2019 18:00 Almere Pioneers MSE 1 B.C. Virtus MSE 1 79 - 78
12-10-2019 20:30 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 De Groene Uilen MSE 1 72 - 59
12-10-2019 15:30 Harlemlakers MSE 1 CobraNova MSE 1 54 - 84
13-10-2019 18:30 Dreamfields Dolphins MSE 1 Lokomotief MSE 1 80 - 73
26-10-2019 18:00 CobraNova MSE 1 B.C. Virtus MSE 1 85 - 59
02-11-2019 19:30 B.C. Virtus MSE 1 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 80 - 88
02-11-2019 20:30 Dreamfields Dolphins MSE 1 UBALL MSE 1 88 - 77
02-11-2019 19:30 Lokomotief MSE 1 CobraNova MSE 1 81 - 84
02-11-2019 19:00 BS Leiden MSE 1 MSE 1 Harlemlakers MSE 1 78 - 88
02-11-2019 19:45 De Groene Uilen MSE 1 Uitsmijters MSE 1 74 - 85
03-11-2019 15:00 MSV/Zeemacht MSE 1 Almere Pioneers MSE 1 84 - 64
09-11-2019 18:00 Almere Pioneers MSE 1 Dreamfields Dolphins MSE 1 61 - 80
09-11-2019 21:00 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 MSV/Zeemacht MSE 1 114 - 118
09-11-2019 18:00 CobraNova MSE 1 BS Leiden MSE 1 MSE 1 94 - 62
09-11-2019 16:00 Harlemlakers MSE 1 De Groene Uilen MSE 1 70 - 67
09-11-2019 19:00 Uitsmijters MSE 1 B.C. Virtus MSE 1 70 - 68
09-11-2019 17:45 UBALL MSE 1 Lokomotief MSE 1 52 - 104
16-11-2019 20:30 Dreamfields Dolphins MSE 1 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 109 - 80
16-11-2019 12:00 De Groene Uilen MSE 1 CobraNova MSE 1 73 - 83
17-11-2019 14:00 MSV/Zeemacht MSE 1 Uitsmijters MSE 1 67 - 81
22-11-2019 21:00 BS Leiden MSE 1 MSE 1 De Groene Uilen MSE 1 80 - 77
23-11-2019 18:30 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 UBALL MSE 1 89 - 75
23-11-2019 19:00 Uitsmijters MSE 1 Dreamfields Dolphins MSE 1 72 - 90
23-11-2019 15:30 Harlemlakers MSE 1 MSV/Zeemacht MSE 1 85 - 82
23-11-2019 18:00 Almere Pioneers MSE 1 Lokomotief MSE 1 56 - 76
29-11-2019 20:00 Lokomotief MSE 1 BS Leiden MSE 1 MSE 1 94 - 41
07-12-2019 20:30 Dreamfields Dolphins MSE 1 Harlemlakers MSE 1 116 - 65
07-12-2019 14:00 Lokomotief MSE 1 De Groene Uilen MSE 1 106 - 83
07-12-2019 19:30 B.C. Virtus MSE 1 BS Leiden MSE 1 MSE 1 71 - 67
07-12-2019 18:00 Almere Pioneers MSE 1 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 68 - 94
07-12-2019 17:30 UBALL MSE 1 Uitsmijters MSE 1 67 - 86
08-12-2019 16:00 MSV/Zeemacht MSE 1 CobraNova MSE 1 81 - 75
13-12-2019 21:00 BS Leiden MSE 1 MSE 1 MSV/Zeemacht MSE 1 0 - 0
14-12-2019 19:15 De Groene Uilen MSE 1 B.C. Virtus MSE 1 0 - 0
14-12-2019 19:00 Uitsmijters MSE 1 Almere Pioneers MSE 1 0 - 0
14-12-2019 20:15 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 Lokomotief MSE 1 0 - 0
14-12-2019 19:00 Harlemlakers MSE 1 UBALL MSE 1 0 - 0
14-12-2019 18:00 CobraNova MSE 1 Dreamfields Dolphins MSE 1 0 - 0
21-12-2019 19:30 B.C. Virtus MSE 1 UBALL MSE 1 0 - 0
10-01-2020 21:00 BS Leiden MSE 1 MSE 1 Dreamfields Dolphins MSE 1 0 - 0
11-01-2020 16:00 Harlemlakers MSE 1 Almere Pioneers MSE 1 0 - 0
11-01-2020 19:00 Uitsmijters MSE 1 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 0 - 0
11-01-2020 19:30 B.C. Virtus MSE 1 Lokomotief MSE 1 0 - 0
11-01-2020 17:45 De Groene Uilen MSE 1 MSV/Zeemacht MSE 1 0 - 0
11-01-2020 18:00 CobraNova MSE 1 UBALL MSE 1 0 - 0
18-01-2020 17:30 UBALL MSE 1 BS Leiden MSE 1 MSE 1 0 - 0
18-01-2020 18:30 Almere Pioneers MSE 1 CobraNova MSE 1 0 - 0
18-01-2020 18:00 MSV/Zeemacht MSE 1 B.C. Virtus MSE 1 0 - 0
18-01-2020 17:45 Dreamfields Dolphins MSE 1 De Groene Uilen MSE 1 0 - 0
18-01-2020 20:30 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 Harlemlakers MSE 1 0 - 0
18-01-2020 19:30 Lokomotief MSE 1 Uitsmijters MSE 1 0 - 0
24-01-2020 21:00 BS Leiden MSE 1 MSE 1 Almere Pioneers MSE 1 0 - 0
25-01-2020 16:00 Harlemlakers MSE 1 Uitsmijters MSE 1 0 - 0
25-01-2020 19:30 B.C. Virtus MSE 1 Dreamfields Dolphins MSE 1 0 - 0
25-01-2020 17:45 De Groene Uilen MSE 1 UBALL MSE 1 0 - 0
25-01-2020 19:00 Lokomotief MSE 1 MSV/Zeemacht MSE 1 0 - 0
25-01-2020 18:00 CobraNova MSE 1 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 0 - 0
01-02-2020 17:30 UBALL MSE 1 B.C. Virtus MSE 1 0 - 0
01-02-2020 18:00 Almere Pioneers MSE 1 De Groene Uilen MSE 1 0 - 0
01-02-2020 20:30 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 BS Leiden MSE 1 MSE 1 0 - 0
01-02-2020 19:00 Uitsmijters MSE 1 CobraNova MSE 1 0 - 0
01-02-2020 20:30 Dreamfields Dolphins MSE 1 MSV/Zeemacht MSE 1 0 - 0
01-02-2020 15:30 Harlemlakers MSE 1 Lokomotief MSE 1 0 - 0
07-02-2020 21:00 BS Leiden MSE 1 MSE 1 Uitsmijters MSE 1 0 - 0
08-02-2020 17:30 De Groene Uilen MSE 1 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 0 - 0
08-02-2020 19:30 B.C. Virtus MSE 1 Almere Pioneers MSE 1 0 - 0
08-02-2020 18:00 CobraNova MSE 1 Harlemlakers MSE 1 0 - 0
08-02-2020 15:45 Lokomotief MSE 1 Dreamfields Dolphins MSE 1 0 - 0
09-02-2020 16:00 MSV/Zeemacht MSE 1 UBALL MSE 1 0 - 0
15-02-2020 17:30 UBALL MSE 1 Dreamfields Dolphins MSE 1 0 - 0
15-02-2020 20:30 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 B.C. Virtus MSE 1 0 - 0
15-02-2020 18:00 Almere Pioneers MSE 1 MSV/Zeemacht MSE 1 0 - 0
15-02-2020 19:00 Uitsmijters MSE 1 De Groene Uilen MSE 1 0 - 0
15-02-2020 15:30 Harlemlakers MSE 1 BS Leiden MSE 1 MSE 1 0 - 0
15-02-2020 18:00 CobraNova MSE 1 Lokomotief MSE 1 0 - 0
29-02-2020 19:30 B.C. Virtus MSE 1 Harlemlakers MSE 1 0 - 0
01-03-2020 18:00 Almere Pioneers MSE 1 Uitsmijters MSE 1 0 - 0
06-03-2020 21:00 BS Leiden MSE 1 MSE 1 CobraNova MSE 1 0 - 0
07-03-2020 17:15 Lokomotief MSE 1 UBALL MSE 1 0 - 0
07-03-2020 19:30 B.C. Virtus MSE 1 Uitsmijters MSE 1 0 - 0
07-03-2020 17:45 Dreamfields Dolphins MSE 1 Almere Pioneers MSE 1 0 - 0
07-03-2020 20:00 De Groene Uilen MSE 1 Harlemlakers MSE 1 0 - 0
07-03-2020 19:30 MSV/Zeemacht MSE 1 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 0 - 0
13-03-2020 21:00 BS Leiden MSE 1 MSE 1 Lokomotief MSE 1 0 - 0
14-03-2020 16:00 Harlemlakers MSE 1 B.C. Virtus MSE 1 0 - 0
14-03-2020 18:00 CobraNova MSE 1 De Groene Uilen MSE 1 0 - 0
14-03-2020 20:30 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 Dreamfields Dolphins MSE 1 0 - 0
14-03-2020 19:00 Uitsmijters MSE 1 MSV/Zeemacht MSE 1 0 - 0
15-03-2020 18:00 Almere Pioneers MSE 1 UBALL MSE 1 0 - 0
21-03-2020 20:30 Dreamfields Dolphins MSE 1 Uitsmijters MSE 1 0 - 0
21-03-2020 19:00 Lokomotief MSE 1 Almere Pioneers MSE 1 0 - 0
21-03-2020 19:55 De Groene Uilen MSE 1 BS Leiden MSE 1 MSE 1 0 - 0
21-03-2020 19:30 B.C. Virtus MSE 1 CobraNova MSE 1 0 - 0
21-03-2020 17:30 UBALL MSE 1 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 0 - 0
22-03-2020 16:00 MSV/Zeemacht MSE 1 Harlemlakers MSE 1 0 - 0
28-03-2020 20:30 BS Leiden MSE 1 MSE 1 B.C. Virtus MSE 1 0 - 0
28-03-2020 18:00 CobraNova MSE 1 MSV/Zeemacht MSE 1 0 - 0
28-03-2020 19:00 Uitsmijters MSE 1 UBALL MSE 1 0 - 0
28-03-2020 17:00 Harlemlakers MSE 1 Dreamfields Dolphins MSE 1 0 - 0
28-03-2020 19:15 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 Almere Pioneers MSE 1 0 - 0
28-03-2020 19:30 De Groene Uilen MSE 1 Lokomotief MSE 1 0 - 0
04-04-2020 17:45 Dreamfields Dolphins MSE 1 CobraNova MSE 1 0 - 0
04-04-2020 17:30 Lokomotief MSE 1 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 0 - 0
04-04-2020 17:30 UBALL MSE 1 Harlemlakers MSE 1 0 - 0
04-04-2020 19:30 B.C. Virtus MSE 1 De Groene Uilen MSE 1 0 - 0
05-04-2020 16:00 MSV/Zeemacht MSE 1 BS Leiden MSE 1 MSE 1 0 - 0
30-06-2020 08:30 UBALL MSE 1 Almere Pioneers MSE 1 0 - 0
Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.